Filtruj według

Styropiany akustyczne, styropiany specjalistyczne Genderka

Specjalistyczne styropiany akustyczne Styrak Genderka. Grubości od 1,5-5 cm. Tłumienie (ΔLw) 23-33 dB.

Podkategorie

Styropian akustyczny marki Genderka to seria płyt do izolacji wygłuszająca dźwięki uderzeniowe o częstotliwościach 23-33 dB. Wymiary 1000 x 500 mm. Styropiany z tej linii nie tylko poprawiają akustykę pomieszczeń, ale również skutecznie utrzymują ciepło. Dostępne grubości 1,5-5 cm. Zastosowania – stropy międzykondygnacyjne, podłogi pływające. Sprawdź naszą ofertę.

Styropian akustyczny Genderka – właściwości i zastosowania

Płyty w kolorze białym wykonane z polistyrenu ekspandowanego, które zostały zaprojektowane w celu zniwelowania hałasów w pomieszczeniach. Tak można określić specjalistyczny styropian akustyczny, a ten marki Genderka to wysoka półka pod względem jakości. 

Wymiary pojedynczej płyty są standardowe 1000 x 500 mm. Jednak jest to cieńszy styropian w porównaniu z innymi rodzajami. Grubości od 1,5 do 5 cm. Styropiany akustyczne wykorzystuje się do wyrównywania podłoża oraz w celu izolacji akustycznej stropów zlokalizowanych między kondygnacjami w budynku. Dzięki temu możliwa jest znaczna redukcja dźwięków uderzeniowych (stukających) o częstotliwościach 23-33 dB. Dlatego po podłogach zaizolowanych styropianem akustycznym można praktycznie bezgłośnie chodzić nawet w twardym obuwiu.

Bezapelacyjnie polecamy produkt Genderki styropian Styrak, który jest przeznaczony do izolacji akustycznej stropów w budynkach mieszkalnych ogólnego użytku, hotelach, a także w prywatnych domach jednorodzinnych. Styropian akustyczny Styrak sprawdzi się również w izolacjach podłóg na gruncie przy podłogach pływających pod podkładem posadzkowym.

Styropian akustyczny Genderka – gdzie kupić, cena

Po styropian akustyczny Genderka zapraszamy do naszej hurtowni internetowej izolacjeGT. Kupując u nas online, oszczędzasz czas i nie przepłacasz. Gwarantujemy przystępną cenę (ok. 59 zł za paczkę) i minimum formalności. Zamówiony styropian Genderka możemy dostarczyć prosto do Ciebie. Nieważne, w której części Polski mieszkasz. Jeśli masz dodatkowe pytania, zdaj się na naszych specjalistów od izolacji – doradzą i pomogą Ci wybrać.