Filtruj według

Grubość

Grubość

Lambda

Lambda

Zastosowanie styropian

Zastosowanie styropian

Rodzaj

Rodzaj

Twardość CS (EPS)

Twardość CS (EPS)

Typ (CH)

Typ (CH)

Styropian Arsanit cena rewelacja sklep internetowy izolacje GT

Styropian Arsanit dobra jakość, super cena!

Dobry EPS - Arsanit. EPS 60-200. Lambda 031-045. Grubości: 1-30 cm. Styropiany fasadowe, podłogowe, fundamentowe i wiele innych + systemy ociepleń.  

Polska firma Arsanit w swoim asortymencie posiada wiele niezawodnych i cenionych materiałów budowlanych. Jednym z nich jest styropian EPS. Gdybyśmy mieli jednym zdaniem określić zalety produktów tej firmy było by  to zdanie: dobra jakość - dobra cena. Co proponuje Arsanit? Wszystkie niezbędne rodzaje styropianów budowlanych i systemy ociepleń o każdej grubości i każdego rodzaju - słowem - twoje potrzeby ociepleniowe zostaną zaspokojone. W dodatku trochę gotówki zostanie w portfelu.

Styropian Arsanit cena - info

Gdy mówimy o kosztach związanych z ociepleniem domu Arsanit wydaje się być bezkonkurencyjny. Bo i cena paczki zaczyna się już od 34 zł brutto (dane: grudzień 2019). Do wyboru mamy produkty wykorzystywane do ociepleń budynków, izolacji elewacji, dachów, podłóg i parkingów, - przy czym cena stanowi tu kluczowy parametr. Nie wierzycie? Zobaczcie sami - styropian Arsanit fasadowy 15 cm. Zapewnią wysokie bezpieczeństwo i jeszcze wyższy komfort użytkowania. Styropiany dostępne są w kolorze białym (klasycznym) oraz grafitowym (o podwyższonych parametrach cieplnych). Grubości płyt to zakres 1-30 c. Daje nam to możliwość dostosowania produktu do naszych potrzeb. Do wyboru mamy także zróżnicowane współczynniki przewodzenia ciepła (lambda)  zapewniające odpowiednie zabezpieczenie budynku. Jedną z ważniejszych zalet tych artykułów jest ich przystępność cenowa. W parze z dobrą ceną idzie również wysoka jakość artykułu, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ocieplenie domu lub innych budynków użytkowych produktami firmy Arsanit jest gwarancją oszczędności i trwałości na wiele lat.

Styropian Arsanit cena - tabela styropianów

NazwaLambdaZastosowanie
Thermo Fasada Classic 045 Ocieplenie elewacji
Thermo Fasada Standard 042
Thermo Fasada 040
Thermo Fasada Extra 038
Thermo Fasada Extra EPS70 038
Thermo Fasada EVO  (grafit) 035
Thermo Lambda 033 (grafit) 033
Thermo Lambda 032 (grafit) 032
Thermo Lambda 031 (grafit) 031
Thermo Dach/Podłoga Standard EPS 60 044 Styropian techniczny
Thermo Lambda Dach/Podłoga (grafitowy) EPS 70 032
Thermo Dach/Podłoga EPS 80 038
Thermo Podłoga EPS100 035
Thermo Parking Classic EPS 120 035
Thermo Parking EPS 200 035
Thermo Acustic Podłoga 29-34 dB 045 Styropian akustyczny
Thermo Aqua Standard EPS 100, WL(T)4 038 Styropian wodoodporny
Thermo Aqua EPS 120, WL(T)4 036

Arsanit to firma polska, której produkty od lat towarzyszą nam na budowach. To nie tylko doskonałej jakości izolacja, której trzonem jest biały i grafitowy styropian. To również chemia budowlana: tynki, farby, grunty, kleje do styropianu i płytek, siatka, a także gotowe systemy ociepleń. W przypadku zamówienia całych systemów ocieplenia (styropianu, zapraw klejowych, siatki, tynku) klient nie tylko otrzymuje wszystkie produkty od jednego producenta, ale również zdobywa dodatkowe bonusy. Po pierwsze sporo niższą cenę, po drugie gwarancję! Warto sięgnąć po rozwiązania systemowe Arsanit.

Jednym z popularnych produktów firmy Arsanit jest klasyczny styropian biały oraz styropian grafitowy o podwyższonych parametrach izolacyjnych. Wśród styropianów fasadowych Arsanit proponuje płyty o nazwie Fasada Classic, Standard, Extra i Extra EPS 70 o współczynniku przenikania ciepła lambda rzędu 0,045-0,038. Wśród fasadowych styropianów grafitowych Arsanit pozostawia do naszej dyspozycji serią Thermo Lambda 033, 032 i 031. Myślę, że rozszyfrowanie tych liczb nie nastręczy nikomu trudności - jest to deklarowany współczynnik przenikania ciepła dla poszczególnych grup segmentowych. Dużym zainteresowaniem pozytywnymi opiniami cieszy się styropian fasadowy Styropian grafitowy (elewacyjny) Arsanit Thermo Lambda 031 (1-30 cm).

Izolacja dachów skośnych i płaskich oraz podłóg, parkingów i fundamentów to domena styropianów technicznych Arsanit wśród których wyróżniamy płyty styropianowe Thermo Dach/Podłoga Standard 040, Thermo Lambda Dach/Podłoga 032, Thermo Dach/Podłoga 038, Thermo Podłoga 035, Parking Classic 035 oraz Thermo Parking 035 EPS 200. Te materiały izolacyjne oprócz dobrych parametrów cieplnych charakteryzują się wytrzymałością na ściskanie - parametr w tym przypadku równie waży jak lambda. W tabeli właściwość styropianu szybki rzut oka na liczbą przy symbolu CS(10) - dawniej EPS. Tam absolutne minimum to 60 (dopuszczalne maksymalne obciążenie około 18 kPa). Dostępne w tej kategorii styropiany to: 60, 70, 80, 100, 120 i 200 do izolacji parkinów.

Odrębną grupą materiałów izolacyjnych Arsanit stanowa styropiany techniczne o specjalistycznym zastosowaniu Należą do nich Thermo Acustik Podłoga, który redukuje hałas i tłumi dźwięki dobiegające z zewnątrz lub pomiędzy kondygnacjami. Drugim styropianem jest wodoodporny Thermo Aqua 038 EPS 100 i Thermo Aqua Standard 036 EPS 120. Mocne, twarde i wodoodporne płyty styropianowe - niezastąpione w izolacji piwnic, fundamentów, a nawet placów pod kostkę brukową.

Styropian z nanosrebrem. W naszym sklepie internetowym można zamówić płyty styropianowe Arsanit z nanosrebrem. Nanosrebro, jak powszechnie wiadomo, jest jednym z najlepszych sposobów na zabezpieczenie nie tylko ciała, ale i domu (a zwłaszcza warstwy izolacyjnej ocieplenia) przed bakteriami, pasożytami, pleśniami, grzybem i innymi szkodnikami! Za naprawdę niewielkie pieniądze można mieć dom nie tylko ciepły, ale i maksymalnie strzeżony i zabezpieczony od biologicznych i chemicznych zagrożeń.

Chemia budowlana, tynki, farby Arsanit. 

Mnogość rozwiązań, mnogość zastosowań i bardzo szeroka kama kolorystyczna. Arsanit to spory gracz na polskim rynku budowlany, Słynie z doskonałej chemii, zapraw i tynków. Mały wycinek tych ostatnich: tynk strukturalny akrylowy, silikonowy, silikatowy, mozaikowy, mineralny. A kleje i zaprawy? Proszę bardzo! Klej do styropianu grafitowe, uniwersalny klej do styropianu i siatki. I mnóstwo mnóstwo innych, które sukcesywnie będą się pojawiać w naszym sklepie.

Systemy ociepleń Arsanit

Czym są systemy ociepleni Arsanit? Ułatwieniem sobie życia w sposób bardziej niż zadowalający. Zamiast poszukiwać każdego elementu ocieplenia elewacji twojego domu z osobna proponujemy kupić wszystko za jednym zamachem. W skład systemu wchodzi: zaprawa klejowa do styropianu, styropian, zaprawa klejowa do zatapiania siatki zbrojeniowej, siatka z włókna szklanego podkład tynkarski oraz tynk. Nie dość że oszczędzisz czas to jeszcze kupując wszystko razem zaoszczędzisz sporo pieniędzy. A do tego wszystko zastanie dowiezione w jednym czasie od jednego, sprawdzonego producenta. Zapraszamy.