Tani i solidny styropian Izobau

Styropian Izobau - ekonomiczny

Czy styropian, zarówna grafitowy jak i biały może być tani i ekonomiczny. Oczywiście! Udowadnia to Izobau, który w swojej ofercie przygotował materiały izolacyjne po bardzo przystępnych cenach. Z dumą prezentujemy styropian Izobau w naszym sklepie internetowym z materiałami do ocieplenia domu izolacjeGT.pl. Wśród płyt styropianowych tej marki znajdziesz zarówno tanią izolację fasady jak i dachu oraz podłogi. Produkty IZOBAU to kompromis i to całkiem przyzwoity pomiędzy jakością a cena materiałów izolacyjnych. 

Ekonomiczne styropiany fasadowe oraz styropian do izolacji podłogi i dachu

Czy istnieje styropian fasadowy o grubości 20 cm w cenie około 25 zł za m2? W Izobau tak! Ten styropian jest bardzo tani i jeśli ktoś szuka ekonomicznego rozwiązania swoich problemów z ociepleniem fasady ten produkt jest wręcz do tego stworzony. Nie zapominajmy, że firma oferuje również bardzo przyzwoite styropiany grafitowe do ocieplenia ścian, np Izobau Pasywna Fasada EPS 033, albo nawet o lambdzie 031. 

A co z izolacją podłogi? Izobau ma odpowiedź i rozwiązanie w postaci styropianu Dach / Podłoga o różnych parametrach oporu cieplnego oraz wytrzymałości na ściskanie. Wśród styropianów podłogowych Izobau znajdziemy zatem EPS 70, EPS 80, EPS 100, EPS 150 i EPS 200 o współczynnikach przenikania ciepła od 040 do 035. Tani dobry styropian istnieje i śmiało można g zamawiać w naszym sklepie.