Arsanit, Austrotherm, Climowool, Genderka, Isover, Izoline, Styropmin, Swisspor, Synthos XPS, Termo Organika, Ursa, Yetico

Arsanit, Austrotherm, Climowool, Genderka, Isover, Izoline, Styropmin, Swisspor, Synthos XPS, Termo Organika, Ursa, Yetico - czyli: styropian, XPS, wełna, tynki, kleje - wszystkie grubości  od 1 do 30 cm. Wszystkie zastosowania - fasady, poddasza, podłogi, fundamenty. Lambdy od 045 do 031! Twardość od 60 do 700!

Prawdopodobnie najlepsze marki w tej dziedzinie budowlanej w Polsce. Wełna mineralna, styropian EPS, styrodur XPS. Tysiące produktów, rewelacyjne ceny, szybka dostawa. Zakup online 24/7. Materiały do izolacji termicznej fasad i elewacji, dachów, podłóg, piwnic. Ochrona przed wilgocią. Wszystkie możliwe grubości od 1 do nawet 30 cm. I twardości styropianu od 60 do 700! Lambdy od dobrych do najlepszych. Zakres 045 - 030! Płyty, rolki, maty. EPS biały, grafitowy, kropkowany. Płyty akustyczne i wodoodporne. Powiedz czego potrzebujesz - dostarczymy prosto na twoją budowę!

Arsanit

Arsanit to firma z polskim kapitałem działająca od 2002 roku. Początkowo był to mały zakład z siedzibą w Siemianowicach Śląskich, który tworzył podstawowe produkty z chemii budowlanej. Dzięki znakomitym innowacjom wprowadzanym sukcesywnie na rynek izolacyjny Arsanit bardzo szybko stał się producentem rozpoznawalnym nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Dziś jest jednym z liderów w zakresie rozwiązań termoizolacyjnych w budownictwie. W ofercie znajduje się obecnie już ponad 100 nowoczesnych materiałów. Wśród nich produkty sypkie, mokre tj. kleje, zaprawy, pianki, grunty, tynki oraz styropian grafitowy i biały. Ze styropianów do wyboru materiały na dach i podłogę, ściany i fasady a także na fundamenty. W ofercie nie zabrakło też specjalistycznego styropianu akustycznego Arsanit Thermo Acustik Podłoga. Ponadto firma proponuje autorskie kompleksowe systemy ociepleń: THERMA+ oraz THERMA+W. W ich skład wchodzą wytworzone własne komponenty kompatybilne z termoizolacją bazującą na styropianach Arsanit. Kompleksowa termoizolacja w obrębie jednej marki przekłada się na wysoką jakość i gwarantuje osiągnięcie zadowalających rezultatów. 

Austrotherm 

Firma Austrotherm Sp. z o.o. istnieje od 1993 roku. Jest częścią austriackiego koncernu SiH. Na rynku izolacyjnym słynie z produkcji wysokiej jakości styropianowych materiałów termoizolacyjnych dedykowanych do budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłowego. Styropian typu EPS (polistyren ekspandowany) przeznaczony jest do ociepleń dachów, stropów, ścian i podłóg. Z kolei styrodur XPS (polistyren ekstrudowany), który ma zwiększoną odporność na ściskanie i znikomą nasiąkliwość  polecany jest przy izolacji w ekstremalnych warunkach – przy dużej wilgoci i dość dużych obciążeniach np. na fundamenty.  Nowoczesna technologia i regularnie prowadzone kontrole produkcji  gwarantują wyroby zgodne z europejskim systemem oceny zgodności. Styropiany Austrotherm są stabilne wymiarowo i stanowią spoisty jednorodny materiał, który gwarantuje izolacyjny sukces. Nie bez powodu w branży określa się te produkty jako styropian dla wymagających. Nasza hurtownia internetowa izolacjeGT również podpisuje się pod tym stwierdzeniem.

Climowool 

Polska firma Climowool z siedzibą w Warszawie jest bezsprzecznie jednym z liderów w produkcji  materiałów przeznaczonych na ocieplenie i termoizolację dachów, poddaszy, czy stropodachów. Wełna mineralna szklana Climowool w formie zrolowanej maty powstaje w nowoczesnych zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Polski. Europejską marką Climowool sygnowane są również znakomite płyty z wełny szklanej przeznaczone do izolacji akustycznej (wyciszania) ścianek działowych. Jednym słowem są to wysokiej klasy produkty tworzone innowacyjną techniką i charakteryzujące się najwyższymi parametrami termoizolacyjnymi. Chodzi przede wszystkim o jedne z najlepszych współczynników przewodzenia ciepła lambda 0,039-0,032 W/mK. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie optymalnej temperatury w zaizolowanych w ten sposób pomieszczeniach. Ponadto produkty Climowool gwarantują zdrowy (pozbawiony drobnoustrojów wywołujących alergię) mikroklimat w całym domu.

Enerpor  

To polska firma założona w 2015 roku produkująca wysoko wyspecjalizowane materiały izolacyjne tj. styropiany. Mimo iż marka Enerpor powstała stosunkowo niedawno to bardzo szybko stała się rozpoznawalna nie tylko na naszym rodzimym rynku, ale również tym europejskim. Producent oferuje wyroby bardzo wysokiej jakości. Jednocześnie podczas produkcji dba o aspekty ekologiczne. Mowa tu o ograniczaniu emisji CO2 do atmosfery, co ma ogromne znaczenie dla poprawy naszego klimatu. Zakłady produkcyjne wyposażono w najnowocześniejsze linie technologiczne, wszystko jest zautomatyzowane, a nadzór sprawuje wykwalifikowana kadra pracowników. Firma Enerpor stale się rozwija i stara się sprostać oczekiwaniom współczesnego rynku budowlanego. Cały styropianowy asortyment jest dostosowany do aktualnych norm przewidzianych dla tego typu płyt. Dlatego właśnie styropiany marki Enerpor coraz częściej są wybierane nie tylko przez tych prywatnych inwestorów, ale również i tych budujących większe publiczne obiekty.

Genderka 

Polska firma oferująca wysokiej jakości płyty styropianowe powstała przeszło 30 lat temu w 1989 r. Zdobywane w ciągu tylu lat doświadczenia pozwoliły osiągnąć niebywały sukces w branży nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Obecnie Genderka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w budownictwie, a jej styropiany są jednymi z najczęściej wybieranych materiałów izolacyjnych. Śmiało można wiec, rzec, że to lider w tej dziedzinie. Produkcja odbywa się w nowoczesnych zakładach, w których odbywają się cykliczne kontrole jakości. Dzięki temu firma wprowadza na rynek sprawdzony i pewny asortyment izolacyjny. Nasza hurtownia internetowa izolacjeGT współpracuje z firmą Gendreka już od kilku lat i możemy potwierdzić, że styropiany tej marki świetnie się sprzedają, a nasi klienci bardzo sobie je chwalą. Dlatego śmiało możesz do nich dołączyć.

Isover 

Lider w produkcji wełny mineralnej szklanej i skalnej na skalę światową – tak właśnie można określić firmę Isover. Oferowana przez nią wełna mineralna wyróżnia się przede wszystkim najniższym na rynku współczynnikiem przewodzenia ciepła lambda 0,030 W/mK. Na polskim rynku firma króluje od 1993 r. Została również wielokrotnie nagrodzona i otrzymała wyróżnienia m.in. Konsumencki Lider Jakości, TopBuilder, Teraz Polska. Obecnie marka stanowi część oferty materiałów budowlanych firmy Saint-Gobain. Wełna Isover to szereg innowacji. Materiały izolacyjne na bazie stłuczki szklanej, czy bazaltu powstają w unowocześnionych zakładach produkcyjnych, gdzie są na bieżąco poddawane testom jakościowym. Dowodem są liczne certyfikaty, które uzyskuje każda wprowadzana na rynek seria izolacyna. Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z produktów marki Isover, koniecznie zgłoś się do nas, a my zajmiemy się resztą.