Siatka zbrojąca 165 Knauf 50m2
  • Siatka zbrojąca 165 Knauf 50m2
  • Siatka zbrojąca 165 Knauf 50m2

Siatka zbrojąca Knauf 165 (rolka 50 m2)

204,98 zł
Brutto

Siatka zbrojąca Knauf. Służy do wykonywania warstwy zbrojącej w Bezspoinowych Systemach Ociepleń oraz innych zastosowań. Gramatura 165 g/m2.

Ilość

 

Koszt dostawy: zależne od wagi produktu w koszyku - zobacz: warunki dostaw Knauf. Dostawa do 2 dni roboczych. Możliwa dostawa z rozładunkiem - zadzwoń w celu ustalenia szczegółów. Nie łączy się z dostawą styropianów Knauf.

Siatka zbrojąca Knauf 165 - właściwości

Gramatura 165 g/m2

Knauf Siatka zbrojąca elewacyjna oznaczana symbolem 165 to jedna z popularnych siatek stosowanych w systemach ociepleń budynków. Siatki zbrojące elewacyjne służą do wzmocnienia tynków elewacyjnych oraz zwiększenia ich odporności na uszkodzenia mechaniczne, takie jak pęknięcia, ryzy oraz odpryski. Są one wykonane z tworzywa sztucznego lub z włókien szklanych i mają postać siatek o określonej gęstości nici.

Siatka zbrojąca elewacyjna 165 jest stosunkowo gęstą siatką, co oznacza, że zapewnia ona dobre wzmocnienie dla tynków elewacyjnych. Jest ona łatwa w obróbce, dzięki czemu można ją precyzyjnie dopasować do różnych kształtów powierzchni. Siatka 165 jest także łatwa w aplikacji, co ułatwia i przyspiesza proces montażu. Przed użyciem siatka zbrojąca elewacyjna powinna być mocno przyklejona do podłoża i zagruntowana, aby zapewnić maksymalną wytrzymałość i trwałość systemu ocieplenia. W zależności od wymagań projektowych i specyfikacji technicznej, siatka zbrojąca elewacyjna 165 może być stosowana samodzielnie lub jako element systemu ociepleń budynku, w połączeniu z materiałami izolacyjnymi i tynkami elewacyjnymi.

Zużycie: 1,1 m2/m2

Siatka zbrojąca Knauf 165 - zastosowanie

  • wysokoplastyczna
  • bardzo dobrze układająca się na powierzchni 
  • odporna na pękanie
  • odporna na działanie alkaliów
  • posiada specjalna powłoka ochronną
  • siatka pleciona splotem gazejskim    
  • gramatura 165g/m²
Ilość m2 w rolce 50 m2
Kolor biały
Wymiary oczek w świetle 3,5 x 3,8 mm
Zużycie przy jednej warstwie 1,1 m2 / m2
Gramatura 165 g / m2
CH KNA Siatka 165
Producent
Knauf
Rodzaj
Chemia
Typ (CH)
Siatka zbrojąca

Prawdopodobnie możesz potrzebować również:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Siatka zbrojąca Knauf 165 (rolka 50 m2)

Siatka zbrojąca Knauf. Służy do wykonywania warstwy zbrojącej w Bezspoinowych Systemach Ociepleń oraz innych zastosowań. Gramatura 165 g/m2.

Napisz swoją opinię