Szczegółowe warunki dostawy styropianu Arsanit, chemii budowlanej oraz systemów dociepleń

Arsanit warunki dostawy

Staramy się, aby oferowany przez sklep internetowy izolacjeGT.pl styropian, chemia budowlana (kleje do do siatki i styropianu, tynki i farby) oraz systemy ociepleń Arsanit były w jak najlepszych cenach. Jednym z kluczowych parametrów, wpływających na cenę, jest koszt dostawy. Oto jak przedstawiają się koszty dostaw poszczególnych rodzajów asortymentów.

Styropian Arsanit

W przypadku styropianu Arsanit darmowy transport oferujemy od 30 m3. Przelicznik znajdziesz w naszym kalkulatorze m2 -> m3. Istnieje możliwość odbioru własnego - nawet od jednej paczki - bezpośrednio z zakładów produkcyjnych Arsanit w Siemianowicach Śląskich oraz w Koninie. Wymaga to jednak wcześniejszy ustaleń. Ciągle rozbudowujemy naszą bazę logistyczną, więc zasięg oraz zakres transportowy dotyczący styropianów Arsanit będzie się pozderzał.

Warunki dostaw:

  • styropian > 30 m3 - dostawa gratis na terenie całej Polski
  • styropian < 30 m3 - odbiór własny już od 1 paczki (po wcześniejszym ustaleniu szczegółów)
  • chemia budowlana - od 1 palety dostawa gratis 
  • chemia budowlana - poniżej jednej palety płatne wg stawek kuriera (informacje w podsumowaniu koszyka)

Chemia budowlana i systemy dociepleń Arsanit

W przypadku zaprawy,klejów do styropianu oraz tynków oraz systemów dociepleń Arsanit jesteśmy w stanie wysłać nawet pojedynczy worek w stosunkowo niskich cenach. Darmowy transport obowiązuje od 1 palety. Poniżej orientacyjna mapka zasięgu logistycznego producenta. 

Zasięg logistyczny Arsanit

Potrzebujesz mniej styropianu czy chemii Arsanit? Zadzwoń - coś poradzimy!