Filtruj według

Grubość

Grubość

Lambda

Lambda

Zastosowanie styropian

Zastosowanie styropian

Twardość CS (EPS)

Twardość CS (EPS)

Styropian twardy Lubau - izolacja podłóg i dachów EPS 60 - 100

Styropiany twarde - dachowe i podłogowe. EPS 60, EPS 70, EPS 80, EPS 100 + parkingi EPS 150 i 200! Grubość 2-20 cm. Popularne grubości 5 cm i 10 cm. Lambdy od 040 do 035. Płyty 500x1000 mm.

Podkategorie

Na dachy, podłogi i nie tylko warto wybrać styropiany EPS od jednego z liderów w dziedzinie izolacji, czyli firmy Lubau. W ofercie twardy styropian podłogowy o rewelacyjnych parametrach. Do wyboru płyty styropianu EPS 60, 70, 80, 100 kPa, a także styropian idealny na powierzchnie parkingowe o bardzo dużej wytrzymałości na obciążenia EPS 150 oraz 200 kPa. Pojedyncza płyta ma standardowe wymiary 500x1000 mm. Styropiany o gładkich krawędziach mają grubości od 2 do 20 cm, natomiast frezowane dostępne są w zakresie 5-20 cm. Nie tylko twardość jest imponująca. Zwróć uwagę na parametry termiczne – niską lambdę od 0,040 do 0,035 W/mK gwarantującą izolację cieplną na wysokim poziomie.

Styropian podłogowy i dachowy Lubau – rodzaje, właściwości i zastosowania

Izolacja podłóg, czy dachów wcale nie musi być skomplikowana. Wystarczy zaopatrzyć się w materiały od sprawdzonego producenta. W budowaniu nie ma miejsca na bylejakość. Dlatego proponujemy styropian podłogowy doskonały również przy konstrukcjach dachowych od Lubau. To zdecydowanie wysoka liga, która pozwoli Ci osiągnąć zadowalające rezultaty izolacyjne.

Wybierasz spośród 6 wyjątkowych produktów. Styropian na podłogę Lubau został dopracowany w każdym szczególe. Spełnia wyznaczone w dziedzinie izolacji normy, co potwierdzają stosowne dokumenty. Wybierając daną serię, masz zapewnioną wysoką jakość.

Płyty są odpowiednio przystosowane – utwardzone, tak aby utrzymać naprężenia kumulujące się w podłogach, stropach lub przy konstrukcjach dachowych. Oferujemy styropian EPS 60,70,80,100 i specjalistyczny parkingowy o EPS 150 kPa tj. Lubau Parking Extra 036) i 200 kPa tj. Lubau Parking Premium 035. Na podłogi, czy dachy w zupełności wystarczy np. Dach Podłoga Standard 040 EPS 60. Dostępny w ekonomicznej cenie, ale jeśli potrzebujesz twardszych płyt, nie ma problemu.

Popularny jest styropian podłogowy 5 i 10 cm, ale śmiało możesz wybrać grubsze, jeśli potrzebujesz. Płyty o gładkich krawędziach dostępne są w grubościach od 2 do 20 cm, a te z frezem od 5 do 20 cm. Ciepłe podłogi, czy dach to zasługa bardzo dobrej lambdy (współczynnika przewodzenia ciepła) od 0,040 do 0,035 W/mK.

Zastosowanie:

  • podłogi na stropach sztywnej konstrukcji;
  • podłogi na gruncie o normalnym lub mniejszym obciążeniu w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej;
  • podłogi i posadzki przemysłowe;
  • dachy płaskie (stropodachy pełne);
  • dachy płaskie z dowolną warstwą hydroizolacji;
  • balkony i tarasy;
  • ochrona przed przemarzaniem w konstrukcjach drogowych;
  • w budownictwie drogowym oraz inżynieryjnym jako wypełnienia konstrukcyjne, szalunki tracone.

Styropian na podłogę i dach Lubau – gdzie kupić, cena?

Wszystkie styropiany na podłogę i dach od Lubau dostępne są w naszym sklepie internetowym izolacjeGT. Zamawiasz towar, dzwoniąc lub pisząc do nas adres mailowy. Potrzebujesz transportu? Dostarczamy styropiany na terenie całej Polski!

Za płyty styropianowe zakupione u nas nie zapłacisz dużo, mamy korzystne ceny. Paczka solidnego, twardego styropianu kosztuje w okolicach 70-80 zł. Natomiast cena specjalistycznego mocnego parkingowego styropianu rozpoczyna się od kwoty w okolicach 100 zł za paczkę. Zakupu możesz dokonać 24/7 i całkowicie online, zapraszamy!