Filtruj według

Grubość

Grubość

Lambda

Lambda

Zastosowanie styropian

Zastosowanie styropian

Twardość CS (EPS)

Twardość CS (EPS)

Styropian fasadowy i elewacyjny EPS Termo Organika. Biały i grafitowy. Lambda 031-044

Styropian fasadowy i elewacyjny Termo Organika

Styropian elewacyjny EPS Termo Organika. Biały i grafitowy. Lambda 031-044. Grubości: 1-30 cm. (grubość 30+ na zamówienie)

Podkategorie

Styropian elewacyjny firmy Termo Organika to skuteczna ochrona termoizolacyjna przede wszystkim ścian zewnętrznych budynków. W hurtowni internetowej izolacjeGT pełen asortyment: styropiany grafitowe, a także styropian biały nakrapiany (dalmatyńczyk). Płyty z frezem o wymiarach 482 x 982 mm o grubościach 5-30 cm oraz styropian o prostych krawędziach 500 x 1000 mm i grubościach 1-30 cm. Na zamówienie styropian fasadowy Termo Organika o grubościach powyżej 30 cm. Rewelacyjne parametry cieplne – współczynnik przewodzenia ciepła lambda 0,044-0,031 W/mK. Zamówienia można składać telefonicznie lub mailowo 24/7.

Styropian elewacyjny Termo Organika – wymiary, grubości i cechy charakterystyczne

Styropian elewacyjny marki Termo Organika to unikatowa seria materiałów do ociepleń ścian fasadowych. Pojedyncza płyta o krawędziach prostych ma wymiary 500 x 1000 mm. Grubości od 1 do 30 cm. Natomiast styropian frezowany jest nieco mniejszy 482 x 982 mm i występuje w grubościach 5-30 cm. Jeśli potrzebujesz grubości powyżej 30 cm – śmiało dzwoń. Zamówimy je specjalnie dla Ciebie. 

Styropian fasadowy od Termo Organiki cechuje się bardzo niską lambdą, co oznacza, że skutecznie zatrzymuje ciepło w ścianach. Z tego względu może być stosowany w budynkach nowoczesnych pasywnych i tych budowanych w technologii energooszczędnej. Wśród produktów mamy styropian grafitowy – aż 3 serie, w tym absolutny hit Termonium Fasada Plus 031, gdzie współczynnik przewodzenia ciepła lambda to zaledwie 0,031 W/mK, pokrewny styropian szary to również Termonium Fasada 032 i Fasada Galaxy 033.

Dalej mamy styropian biały, a w zasadzie nakrapiany tzw. dalmatyńczyk. Ten ma trochę wyższą lambdę 0,044-0,038 W/mK, ale już takie wartości w zupełności wystarczą, aby ściany zewnętrzne dobrze izolowały ciepło. 

Styropiany grafitowe i białe Termo Organika przeznaczone na elewacje uzyskały certyfikaty potwierdzające wysoką jakość. Mają także Europejskie Oceny Techniczne oraz Świadectwa Deklaracji Środowiskowej. Słowem cała bogata dokumentacja techniczna, która dowodzi, że produkty wzorowo spełnią swoje funkcje.

Styropian na elewacje Termo Organika – cena

W hurtowni internetowej izolacjeGT styropian na elewacje od Termo Organiki kupisz w atrakcyjnych cenach. Towar sprowadzamy do Ciebie prosto od producenta, dlatego obniżamy koszty do minimum. Za paczkę styropianu fasada zapłacisz już około 70 zł, za wersję z grafitem nieco więcej tj. ok. 80-90 zł. Co do wykorzystania poniżej przedstawiamy dokładną listę, gdzie możesz użyć danej płyty.

Styropiany fasadowe Termo Organika – zastosowania:

  • Ocieplenie ścian zewnętrznych metodą ETICS (lekka-mokra, BSO);
  • Izolacja termiczna metodą lekką-suchą;
  • Docieplenia w szczelinie zamkniętej lub wentylowanej ściany 3-warstwowej;
  • Izolacja cieplna powierzchniowa ściany szkieletowej;
  • Docieplenie wieńców, nadproży, ościeży okiennych i innych mostków termicznych;
  • Izolacja termiczna ścian warstwowych;
  • Ocieplenie logii balkonowych;
  • Wypełnienie dylatacji;
  • Izolacja termiczna w formie warstwy zewnętrznej na ścianie cokołu.