Filtruj według

Grubość

Grubość

Wodoodporny styropian na fundamenty, piwnice Izoline

Płyty styropianowe EPS Izoline 1000x500 mm do izolacji fundamentów i piwnic. Super cena, Grubość 2-20 cm. Krawędzie gładkie lub frezowane (5-20cm).

Podkategorie

W skład styropianów Izoline wchodzą solidne wodoodporne płyty przystosowane specjalnie na fundamenty, piwnice i miejsca, gdzie panuje wysoka wilgotność. Płyta izolacyjna Hydro to styropian fundamentowy o właściwościach hydrofobowych (obniżonej nasiąkliwości). Odpowiednio twardy i ciepły (lambda 0,036 W/mK). Grubości w ofercie – płyty gładkie 2-20 cm, płyty z frezem 5-20 cm. Wymiary pojedynczej płyty 500 x 1000 mm.

Wodoodporny styropian fundamentowy Izoline – właściwości i zastosowania

W miejscach w budynku szczególnie narażonych na wilgoć potrzebna jest naprawdę porządna izolacja, a właściwie hydroizolacja. Do tego celu powstała seria Izoline Hydro. Jest to styropian fundamentowy, który odznacza się hydrofobowością, czyli nie jest podatny na wchłanianie wody. 

Oprócz tego, że jest to styropian wodoodporny, świetnie izoluje powierzchnie pod względem termicznym. Zatrzymuje ciepło, dzięki odpowiednio niskiej lambdzie 0,036 W/mK. Przy fundamentach i podziemnych częściach panują większe obciążenia. Dlatego linia styropianów na fundamenty Izoline jest solidnie wzmocniona (naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym EPS 100 kPa). Wymiary pojedynczej płyty 500 x 1000 mm, czyli typowo, jak płyty u innych producentów. 

Grubości dopasowane do Twojego zapotrzebowania (cienkie i grube styropiany) od 2 do 20 cm dla krawędzi gładkich i od 5 do 20 cm dla krawędzi z frezem. Poniżej znajdziesz kompletną listę zastosowań. 

Zastosowanie:

  • izolacja termiczna ścian piwnic i cokołów;
  • izolacja termiczna fundamentów poniżej poziomu gruntu; 
  • izolacja termiczna stropodachów  i dachów płaskich;
  • izolacja termiczna podłóg, ścian oraz stropów w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Wodoodporny styropian na fundamenty Izoline – gdzie kupić, cena?

Izoline Hydro – styropian na fundamenty o właściwościach wodoodpornych kupisz w hurtowni internetowej izolacjeGT w wygodny sposób online 24/7. Wystarczy zadzwonić lub skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty e-mail. Płatności dokonujesz BLIK-iem lub w sposób tradycyjny przelewem. Oferujemy transport w dowolne miejsce w Polsce.