Filtruj według

Grubość

Grubość

Lambda

Lambda

Zastosowanie styropian

Zastosowanie styropian

Twardość CS (EPS)

Twardość CS (EPS)

Twardy styropian podłoga dach parking Termo Organika

Styropian do izolacji podłóg, dachów, parkingów, garaży marki Termo Organika. EPS 60-150. Biały i grafitowy. Grubość 1-20 cm.

Podkategorie

Styropian podłogowy marki Termo Organika. Płyty do izolacji podłóg, dachów, odpowiednie również na parkingi. Bogaty asortyment – w tym styropian grafitowy i biały. Wymiary 500 x 1000 mm (proste krawędzie) – grubości 1-20 cm lub 482 x 982 (frez), grubości 4-20 cm. Twardy styropian EPS 60-150 kPa. Dostępność od ręki. Cena atrakcyjna. Zapraszamy.

Styropian podłogowy Termo Organika – wymiary, parametry, charakterystyka

Termo Organika to styropian podłogowy o szerokim zastosowaniu. Odpowiedni również na izolację dachów, parkingów, czy stropów. Seria zawiera styropiany grafitowe, a także płyty białe nakrapiane typu dalmatyńczyk. Wymiary pojedynczej płyty z prostymi bokami to 500 x 1000 mm. Natomiast płyta z frezem jest nieco pomniejszona 482 x 982 mm. W ofercie dostępny jest styropian o grubościach 1-20 cm i 4-20 cm w przypadku wersji frezowanej.

Najważniejszą właściwością w przypadku styropianu na podłodze jest odpowiednia twardość. W dolnych partiach domu występują zwykle największe obciążenia. Jeśli chodzi o płyty marki Termo Organika, to naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu wygląda następująco: CS(10)≥ 60, 80, 100 i 150 kPa. Czyli znajdziesz tu naprawdę twardy styropian.

Współczynnik przewodzenia ciepła lambda – tu najlepiej wypada styropian grafitowy. Jest to najcieplejsza linia Termonium tj. Termo Organika Termonium Plus 031 EPS 100 i Termo Organika Termonium 031 EPS 60. Dodatek grafitu nie tylko nadaje charakterystyczną srebrzysto-szarą barwę, ale również podnosi walory termiczne. Styropian biały także ma lambdę na dobrym poziomie 0,040-0,036 W/mK. Ma też charakterystyczny wygląd. Jest pokryty szarymi kropkami.

Styropiany podłogowe z Termo Organiki to wysokojakościowe izolatory, których skuteczność została zweryfikowana certyfikatami, a także dokumentacją potwierdzającą spełnienie odpowiednich w swoim zakresie norm. Tworząc izolację podłóg, czy dachów śmiało możesz sięgnąć po produkty tego producenta.

Styropian na podłogę Termo Organika – cena

W naszym sklepie internetowym sprzedajemy towar naprawdę tanio. Nie angażujemy pośredników i asortyment trafia do Ciebie prosto od producenta. Dlatego nasza cena jest konkurencyjna. Za styropian na podłogę Termo Organika – paczkę zapłacisz kwotę już w okolicach 80 zł (biała nakrapiana płyta). Jeśli potrzebujesz grafitowego styropianu, cena za paczkę rozpoczyna się już od ok. 90-100 zł. Dostarczamy styropian Termo Organika w wybranych regionach Polski. Sprawdź, czy u Ciebie też dowozimy. W razie wątpliwości zadzwoń lub napisz do nas.

Gdzie możesz wykorzystać wspomniany styropian twardy? Może to być np. styropian pod wylewki lub styropian na posadzki, ale to nie koniec. Poniżej wypunktowaliśmy wszystkie możliwe sposoby wykorzystania.

Styropian podłogowy twardy Termo Organika – zastosowania:

  • Izolacja termiczna podłóg budynków użyteczności publicznej;
  • Ocieplenie podłóg na gruncie w budynkach mieszkaniowych, użytku publicznego lub przemysłowych o normalnych, lub małych obciążeniach;
  • Termoizolacja podłóg w systemie ogrzewania podłogowego;
  • Stropy zewnętrzne;
  • Stropodachy pełne lub o wiotkiej konstrukcji (blacha trapezowa);
  • Balkony i tarasy;
  • Podłogi na wszelkiego rodzaju sztywnych stropach.