Filtruj według

Grubość

Grubość

Wełna mineralna Ursa Platinum 32 | cena, pakowanie, parametry

Ursa Platinum 032 to wełna mineralna o obniżonym współczynniku przewodności cieplnej lambda. Tylko 0,032 W/mK! Rolki dostępne w 3 praktycznych grubościach 5, 10 i 15 cm, szerokości 1250 mm i długościach 2700/ 4000/ 8000 mm. Perforowana powierzchnia ułatwiająca docinanie. Wełna do ociepleń i izolacji akustycznej dachu skośnego, strychu, poddasza. Mata izolacyjna z włókien szklanych Platinum 032 odpowiednia także na ściany działowe oraz szkielety konstrukcyjne z drewna lub metalu. Paleta zawiera 24 rolki. Do kupienia w okazyjnej cenie w hurtowni internetowej izolacjeGT.

Podkategorie

Wełna mineralna Platinum 32 Ursa – parametry, wymiary i właściwości. Jaka cena?

Platinum 32 od firmy Ursa to wełna mineralna o znakomitych parametrach termicznych. Lambda tj. współczynnik przenikania ciepła została obniżona do wartości jedynie 0,032 W/mK. Zatem mata izolacyjna zatrzymuje spore ilości ciepła i stanowi perfekcyjną izolację. Zimą wydamy mniej na ogrzewanie domu, natomiast latem zyskamy barierę wentylującą, która ochroni przed doskwierającym upałem. Ten paroprzepuszczalny, a do tego odporny na działanie pleśni i grzybów produkt zapewni również zdrowy mikroklimat pomieszczeń.

Ursa 032 Platinium wełna mineralna

Wełna do ociepleń powstała na bazie włókien szklanych stąd określenia wełna szklana lub wata szklana. To dzięki obecności włókien wełna w rolce jest sprężysta, elastyczna i może być kompresowana. Nawet mocno ściśnięta podczas transportu zachowuje swoje kształty i wymiarowość. Rolka szerokości 1250 mm, 3 grubości do wyboru: 5, 10 lub 15 cm. Długości różne: 2700, 4000 lub 8000 mm. Lekką rolkę z łatwością przeniesiemy w dowolne miejsca, a wniesienie jej nawet na dach nie będzie stanowiło problemu. 

To rozwiązanie ekologiczne, gdzie surowce do produkcji pochodzą z recyklingu. Sama mata szklana Ursa Platinum 32 również może zostać zutylizowana i ponownie wykorzystana. Tym samym to produkt korzystnie wpływający na stan naszego środowiska, a nawet poprawiający jego jakość

W klasyfikacji ogniowej przedstawiana tu wata mineralna otrzymała klasę A1, czyli jest to materiał niepalny, który ma właściwości ogniochronne. To także akcesorium dźwiękochłonne. Poza izolacją cieplną wełna mineralna Ursa Platinum 32 może służyć jako izolator akustyczny. Umożliwia wygłuszenie poddasza lub strychu i stworzenie tam miejsca idealnego do wypoczynku. Może warto o tym pomyśleć i wybrać właśnie Ursa Platinum 32?

Dla wciąż niezdecydowanych mamy jeszcze jeden argument – to niska cena! Wełna mineralna szklana Platinum 32 Ursa to inwestycja, która się opłaca już od samego początku. Ponosimy niewielkie koszty za materiał, a te z czasem generują nam sporo oszczędności. Weźmy pod uwagę niższe rachunki za ogrzewanie w sezonie grzewczym. To mogą być całkiem pokaźne sumy. Idąc tym torem, dłużej przekonywać chyba nie trzeba. O tym, że warto mówią też opinie o produkcie od samych użytkowników. Nasi klienci także sobie chwalą izolację Ursą Platinum 32. Rekomendacje nabywców, fachowców działających w branży to znakomite świadectwo. Skoro tyle osób jest zadowolonych, Ty także będziesz!

Mata szklana Ursa Platinum 32 – zastosowania. Gdzie kupić?

Sklep hurtownia wełna mineralna Ursa

Mata szklana Ursa Platinum 32 dzięki odpowiednim wymiarom i grubościom gwarantuje skuteczną i szeroko pojętą izolację. Wełna mineralna z tej linii zalecana jest w miejscach szczególnie narażonych na występowanie mostków termicznych. Mostki to punkty, przez które uchodzi ciepło, dlatego jeszcze na etapie budowy powinny zostać one maksymalnie zabezpieczone. 

Wata szklana Platinum 32 jest dedykowana szczególnie do ocieplenia dachów skośnych. Służy także do poprawy akustyki na poddaszach, strychach, stropach lub sufitach podwieszanych. Ponadto wełną w rolkach docieplimy ścianki działowe i szkieletowe konstrukcje z metalu lub drewna. Kwestia montażowa jest bardzo prosta. Bez względu na szerokość rozstawu krokwi wełna mineralna Ursa Platinum 32 perfekcyjnie się klinuje. Nie wymaga przy tym dodatkowych wzmocnień i podwiązywania. Na powierzchni zastosowano specjalne perforacje, które wyznaczają linie cięcia. Jest to stały odstęp co 100 mm. Dokładne docięcie to lepsze dopasowanie i super szczelność, a właśnie na tym nam zależy.

Wełna szklana Ursa Platinum 32 – gdzie kupić?

Ursa Platinium 032 cena

Krótko – wspomnianą matę izolacyjną można nabyć tanio w sklepie internetowym izolacjeGT. Współpracujemy z marką Ursa już od lat, a przez ten czas zdążyliśmy zgromadzić sporą wiedzę na temat oferowanych przez firmę materiałów do ociepleń. Produkt sprzedawany jest na palety, gdzie 1 zawiera 24 rolki wełny do ociepleń i u nas taką paletę można nabyć w korzystnej cenie. W transakcji zakupowej nie potrzebujemy pośredników, stąd też koszta za produkt są atrakcyjne cenowo. Zapewniamy transport prosto na budowę i poradę w doborze materiału. Dlatego z nami śmiało można ubić niezły interes budowlany. Zapraszamy do kontaktu. Można zadzwonić lub napisać maila. Prosto, wygodnie i szybko otrzymasz wełnę mineralną szklaną Platinum 32 Ursa.

Ursa Platinum 32 - ilości na palecie, wymiary, logistyka:

grubośćwymiaryopak.m2 / opak.m2 / palopak. / palRD [m2K/W]
50 mm 8000/1250 rolka 10,00 m2 240,00 m2 24 rolki 1,55
100 mm 4000/1250 rolka 5,00 m2 120,00 m2 24 rolki 3,10
150 mm 2700/1250 rolka 3,38 m2 81,00 m2 24 rolki 4,65