Filtruj według

Grubość

Grubość

Wełna mineralna elewacyjna / fasadowa Isover Fasoterm 035

Wełna elewacyjna / fasadowa Isover Fasoterm 035. Grubość: 5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm. Wełna w paczkach. Lambda 035. Wymiar płyty: 600 x 1000 mm.

Podkategorie

Wełna elewacyjna Fasoterm 35 od Isover jeden z najlepszych dostępnych na rynku produktów na do izolacji ścian zewnętrznych w swojej kategorii. Jest to wełna skalna w postaci płyt o wymiarach 600 x 1000 mm. Dostępne najpopularniejsze grubości wełna fasadowa 20 cm, wełna fasadowa 15 cm, wełna fasadowa 10 cm, a na zamówienie także wełna elewacyjna 5 cm. Fasoterm 35 ma doskonałą lambdę – jedynie 0,035 W/mK i jest hydrofobizowana (nie chłonie wody). Produkt bezpieczny w użytkowaniu – niepalny. Zamów z dostawą. Darmowy transport już od 6 palet, zapraszamy!

Wełna elewacyjna Isover Fasoterm 35 – dostępne grubości, parametry, cechy produktu

Innowacja firmy Isover, czyli rewelacyjna wełna elewacyjna z linii Fasoterm 35. Są to płyty na bazie wełny skalnej, które świetnie sprawdzają się przy dociepleniach fasad budynków. Wełna ma wymiary 600 x 1000 mm i można zamówić ją w kilku wersjach grubości, w zależności od zapotrzebowania. 

Bezapelacyjnie najpopularniejsza jest obecnie wełna fasadowa 20 cm, wełna fasadowa 15 cm, czy wełna fasadowa 10 cm. W naszej hurtowni internetowej przyjmujemy również  zamówienia na wełnę fasadową 5 cm. W razie potrzeby napisz do nas lub zadzwoń. W budynkach projektowanych współcześnie do izolacji ścian zewnętrznych inwestorzy często wykorzystują wełnę skalną 15 lub wełnę skalną 20 cm. Jednak produkty te z powodzeniem możesz zastosować, jeśli planujesz po prostu termomodernizację domu wybudowanego już wcześniej. Płyt wełny Fasoterm 35 są dopracowane w niemal każdym szczególe, tak aby sprostać nawet najbardziej wymagającym inwestycjom. Powstały one w wyniku rozwłókniania przetopionych minerałów wzbogaconych dodatkami. Po przetworzeniu włóknom skalnym nadawana jest odpowiednia forma płytowa. 

Tak przygotowany wyrób doskonale zatrzymuje ciepło w ścianach i izoluje przed upałem dzięki odpowiednio niskiemu współczynnikowi przewodzenia ciepła lambda 0,035 W/mK. Dodajmy jeszcze, że poprawia akustykę – wycisza hałasy z zewnątrz. Struktura płyty jest hydrofobizowana, czyli nie będzie nasiąkać wilgocią i zamakać. Zamontowana na ścianach wełna mineralna fasadowa Isover Fasoterm 35 gwarantuje, że dana przegroda będzie niepalna. Dzięki obniżonemu współczynnikowi oporu dyfuzyjnego pary wodnej w pomieszczeniu zapanuje odpowiedni zdrowy mikroklimat. 

Produkt jest certyfikowany, atestowany i spełnia obowiązujące normy dotyczące izolacji budynków. Możesz zastosować go bez obaw.

Wełna fasadowa Isover Fasoterm 35 – cena, zastosowania

Jeśli chodzi o ceny wełny fasadowej Isover Fasoterm 35, trafiłeś idealnie, bo naszej hurtowni internetowej izolacjeGT zwyczajnie opłaca się kupować. To oszczędność czasu i pieniędzy, czyli właśnie to na czym Ci zależy najbardziej. Wiesz już, że kupujesz wełnę mineralną elewacyjną z tej najwyższej półki jakości, bo Isover to najbardziej znana, renomowana marka na rynku izolacyjnym.

Cena jest zróżnicowana w zależności od tego, czy np. interesuje cię wełna elewacyjna 20 cm, czy jednak wełna elewacyjna 15 cm itd. Wszystko zależy od grubości i ilości m2. Przykładowo za m2 wełny elewacyjnej 10 cm zapłacisz około 48 zł. Zamawiasz większą ilość i potrzebujesz transportu? Świetnie się składa, bo dostarczamy płyty Isover Fasoterm 35 na terenie całej Polski, a przy zamówieniach 6 palet wełny transport jest darmowy. Wygodnie i taniej – tak się robi zakupy budowane w naszym sklepie internetowym. Gdzie zastosować płyty Isover Fasoterm 35? Poniżej zamieszczamy dokładną listę.

Wełna mineralna skalna Fasoterm 35 Isover – zastosowania:

  • izolacja termiczna fasad wentylowanych w układach jedno lub wielowarstwowych
  • izolacja cieplna i akustyczna fasad budynków istniejących i nowo wybudowanych przy zastosowaniu metody ETICS (lekkiej-mokrej)
  • pasy międzykondygnacyjne ścian osłonowych
  • izolacja cieplna i akustyczna ścian działowych
  • izolacja cieplna i akustyczna dachów skośnych, poddaszy użytkowych i nieużytkowych oraz stropodachów wentylowanych
  • izolacja cieplna i akustyczna podłóg i stropów między legarami
  • izolacja cieplna i akustyczna konstrukcji szkieletowych z drewna i metalu