Filtruj według

Grubość

Grubość

Isover Super Mata 033

Isover Super Mata, to wełna mineralna, która bardzo często wybierana jest zarówno przez firmy, jak i osoby prywatne. Wynika to z jej doskonałych właściwości termicznych oraz izolacyjnych. Ten typ wełny cieszy zasłużoną renomą. W naszym sklepie znajdziesz różne jej rodzaje, a każdy z nich w dobrej, konkurencyjnej cenie.

Podkategorie

Kiedy warto zdecydować się na Isover Super Matę?

Wełne mineralną typu Isover Super Mata warto stosować jako izolację termiczną i akustyczny zawsze, gdy mamy do czynienia z dachami skośnymi pomiędzy krokwiami. Nadaje się również do izolacji poddaszy zarówno użytkowych, jaki i nieużytkowych. Doskonale sprawdza się przy podłogach i stropach pomiędzy legarami, a także w stopodachach dwudzielnych. Warto również zdecydować się na wełnę Isover Super Mata, gdy mamy do czynienia z izolacją niewymienionych drewnianych stropów o konstrukcji szkieletowej.

Zalety użycia Isover Super Maty

Do jej podstawowych zalet należą doskonałe parametry izolacji termicznej. Cechuje się sprężystością oraz paroprzepuszczalnością, dzięki czemu daje odpowiedni mikroklimat. Jej zaletą jest także dobra izolacja akustyczna oraz ogniowa. Jest stosunkowo cienka i lekka, dzięki czemu z powodzeniem może być stosowana w miejscach, w których nie można zamontować grubszych izolatorów.

Isover Super Mata - cena

W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów produktu Isover Super Mata. Jego ceny wahają się od niecałych 10 do 40 zł za opakowanie. Uzależnione są od grubości i wymiaru oferowanej rolki wełny.