Twarde styropiany Swisspor - EPS 60-200 - dach / podłoga / parking

Twarde styropiany Swisspor - EPS 60-200. Zastosowanie: izolacja podłogi, dachu, parkingów, garaży. Styropian grafitowy i biały. Lambda: 030-040


Styropian Swisspor na dachy, podłogi, parking to twardy i odpowiednio ciepły izolator. Płyty o wymiarach 500 x 1000 mm dostępne są w wersji gładkiej o grubościach 1-30 cm lub z frezem 5-30 cm. Do wyboru styropian grafitowy i biały. Lambda 0,040-0,030 W/mK. Wysoka twardość EPS CS(10) 60-200 kPa! Styropian podłogowy Swisspor to szwajcarska solidna technologia izolacyjna. Produkty zamówisz w rewelacyjnych cenach w naszej internetowej hurtowni izolacjeGT.

Styropian na podłogę i dach Swisspor – wymiary i właściwości

Styropian na podłogę, dachy i parkingi od Swisspor to seria wysoko oceniana przez fachowców. Szwajcarska firma Swisspor stale czuwa nad najwyższą jakością produktów, poddaje je regularnym kontrolom. Dzięki temu wyroby zawsze spełniają najnowsze wymogi budownictwa. Tak jest również w przypadku styropianu na posadzki. 

W ofercie mamy styropian grafitowy, który swoją ciemną barwę i podwyższoną termoizolacyjność zyskał dzięki dodatkowi grafitu. Styropian Lambda to 3 serie o obniżonym współczynniku przewodzenia ciepła 0,031-0,030 W/mK. Na szczególną uwagę zasługuje Swisspor Lambda 100 dach podłoga, który ma najniższą lambdę 0,030 W/mK. Jest to również twardy styropian o odporności na naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym CS(10) 100 kPa. W przeliczeniu ten styropian Swisspor wytrzyma ciężar 3,0 t/m2. Styropiany grafitowe umożliwiają wykonanie cieńszej warstwy izolującej przy zachowaniu tak samo dobrych parametrów termoizolacyjnych. Tym samym można zaizolować np. dach, nie obciążając go zbytnio. 

Do wyboru jest również styropian biały. Serie tego rodzaju płyt mają niskie (ciepłe) lambdy 0,040-0,034 W/mK, ale największą ich zaletą jest wysoka wytrzymałość na nacisk. Tutaj mowa nawet o CS(10) 200 kPa w styropianie Swisspor EPS 200 Parking 034. Wyrób ten utrzyma obciążenia rzędu 6,0 t/m2.

Styropian Swisspor dach podłoga to płyty 500 x 1000 mm. W przypadku styropianów gładko wykończonych grubość wynosi od 1 do 30 cm. Natomiast elementy frezowane dostępne są od grubości 5 cm i maksymalnie do 30 cm. 

Materiały styropianowe od Swisspor do izolacji podłóg i dachów są lekkie, łatwe w obróbce i montażu. Mają właściwości samogasnące. Nie chłoną wilgoci, nie pęcznieją i są odporne na korozję biologiczną. Są ekologiczne – ograniczają emisję CO2 do atmosfery. Ponadto są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Styropian podłogowy Swisspor – cena i zastosowania

Styropian podłogowy Swisspor dostępny jest w naszej hurtowni internetowej izolacjeGT. Zakupy robisz wygodnie online, a my oferujemy Ci naprawdę dobrą cenę. Ponadto zapewniamy dostawę do dowolnego miasta w Polsce i to również na korzystnych warunkach. Za styropian twardy na podłogę i dachy zapłacisz za paczkę już od ok. 75 zł. Natomiast jeśli interesuje Cię styropian pod wylewki grafitowy, paczkę zamówisz w cenie już od ok. 90 zł.

Swisspor styropian dach podłoga parking – zastosowanie:

  • budownictwo nowoczesne i starsze
  • termoizolacje podłogowa w budynkach użyteczności publicznej
  • Izolacja termiczna podłóg na gruncie w budynkach przemysłowych i mieszkalnych przy małych, średnich obciążeniach
  • termoizolacja podłóg, poddaszy, strychów użytkowych i nieużytkowych w budownictwie mieszkaniowych i użyteczności publicznej
  • termoizolacja podłóg pod ogrzewanie podłogowe
  • izolacja termiczna podłóg na stropach (sztywna konstrukcja)
  • izolacja cieplna stropów między pomieszczeniami nieogrzewanymi i ogrzewanymi
  • izolacja cieplna stropów od spodu metodą ETICS (lekką-mokrą)
  • docieplenie stropów zewnętrznych i nad przejazdami
  • izolacja termiczna stropów metodą ETICS (lekką-mokrą)
  • izolacja termiczna stropodachów wentylowanych i pełnych, a także tych o lekkiej budowie (blacha trapezowa)
  • termoizolacja balkonów i tarasów
  • termoizolacja dachów stromych nad i pod krokwiami oraz pomiędzy nimi

Aktywne filtry

Styropian grafitowy Swisspor Lambda 100 Dach Podłoga 031
Styropian akustyczny Swisspor Fono
Styropian grafitowy EPS 80 Swisspor Lambda Max Dach Podłoga 031
Styropian Swisspor EPS 150 Parking 035
Styropian Swisspor EPS 70 Fasada Podłoga 038
Styropian Swisspor Plus Dach Podłoga 040 EPS 60
Styropian Swisspor Max Dach Podłoga 038 EPS 80
Styropian grafitowy Swisspor Lambda Plus Dach Podłoga 031 EPS 60
Styropian grafitowy Swisspor Lambda Plus Fasada 032