Filtruj według

Grubość

Grubość

Wełna mineralna w paczkach. Płyty Isover Aku-Płyta / Akuplat+ | wymiary, pakowanie, cena | 5 cm, 7,5 cm, 10 cm, 12 cm i 15 cm

Isover Aku-Płyta / Akuplat+. Wełna mineralna w płytach 1200 x 600 mm. Grubości od 50 do 150 mm. W paczce od 4,32 d 14,40 m2 (zależy od grubości). Doskonała izolacja termiczna i akustyczna ścian działowych oraz sufitów podwieszanych. Sprzedaż na pełna palety. W palecie znajdują się 20 paczek. Świetny produkt, świetna cena, świetne parametry - współczynnik przenikania ciepła lambda λD = 0,037 W/(m*K). Zakup online 24/7 z możliwą dostawa na budowę.

Podkategorie

Gdyby był tylko sposób na to, by w domu zyskać święty spokój… Jeśli chodzi o akustykę, mamy na to sprawdzony i dobry sposób. A mianowicie szklaną wełnę mineralną Isover Aku Płyta 037. Jest energooszczędna, nie osiada i stanowi skuteczną barierę akustyczną. Ma więc wszystko, co niezbędne, by zapewnić odpowiednie warunki wewnątrz pomieszczeń. Jest tak skuteczna, że docierają do nas wyłącznie w pełni satysfakcjonujące opinie. A jeśli wahasz się, gdzie kupić, pomożemy Ci rozwiązać ten problem. W naszej hurtowni internetowej izolacjeGT nie tylko asortyment, ale i cena zaspokaja wszelkie wymagania. Zbijamy ją bowiem tak, jak hałas zbija wełna akustyczna Aku Płyta – do najniższego poziomu, jaki akceptują wszyscy.

Aku-Płyta / Akuplat Plus od Isover to gwarancja izolacji akustycznej i termicznej na najwyższym poziomie (lambda λD tylko 0,037 W/mK!). Zapewni wyciszenie ścian działowych, sufitów podwieszanych, okładzin ściennych. Ponadto dociepli ściany murowe warstwowe i osłonowe oraz podłogi na legarach. Płyta akustyczna – wymiary 1,2 x 0,6 m (dł. x szer.). Grubość 5; 7,5; 10; 12 lub 15 cm. Korzystna cena za paletę zawierającą 20 opakowań! Ceniona przez użytkowników płyta z wełny mineralnej uzyskała wiele przychylnych opinii.

Isover Aku-Płyta Akuplat Plus cena sklep

Płyta akustyczna Aku Płyta Akuplat Plus Isover – najważniejsze parametry, jaka cena, gdzie kupić?

Płyta akustyczna Aku Płyta / Akuplat Plus to wysokiej klasy izolator termiczny i dźwiękowy. Zaprojektowana przez jednego z liderów z branży ociepleniowej – firmę Isover zyskuje coraz większą popularność, co przekłada się także na znakomite opinie o produkcie. Wełna mineralna Isover Aku Płyta 037 Akuplat Plus to wysokiej jakości izolacyjne rozwiązanie, które kupisz u nas w postaci płyt o charakterystycznym, żółtym kolorze. Swoje doskonałe właściwości, o których więcej już za chwilę, zyskuje dzięki szklanym włóknom, z jakich powstała wata mineralna. Isover Aku Płyta 037 Akuplat Plus służy do izolacji akustycznej, jak i termicznej, którą wykorzystać możesz m.in. w okładzinach ściennych, obudowach, czy ściankach działowych. Wełna szklana Aku Płyta 037 jest energooszczędna i to bez wątpienia jedynie jedna z cech, dzięki którym wyizolowała sobie tak fantastyczną pozycję na rynku. Rewelacyjne opinie zaś gwarantują to, że została sprawdzona w niejednym domu i wszędzie, gdzie się pojawia, zapewnia wszystko to, czego oczekuje się od wysokiej klasy szklanej wełny mineralnej.

To, co z zakupowych podstaw musisz jeszcze wiedzieć to ekonomiczny fakt, że do doskonałego, izolacyjnego pakietu dodajemy inne korzyści. Korzystna cena to nasz budowlany standard. A poza tym – kompleksowa oferta. By nigdy niczego na budowie nie zabrakło. Jeśli chodzi o watę szklaną Isover Aku Płyta możesz dobrać grubość (50, 75, 100 mm – zgadza się ze standardową wysokością i rozstawem profili systemów zabudowy suchej; 120, 150 mm – wszechstronność wykorzystania, np. w halach, podłogach, sufitach podwieszanych). Długość (1200 mm) oraz szerokość (600 mm) pozostaje zawsze ta sama.

Płyty akustyczne Aku-Płyta / Akuplat+  charakterystyka, wymiary

Surowcem to produkcji płyt jest najwyższej jakości wełna mineralna. Dokładniej jest to zawierająca wiązki włókien wełna mineralna szklana. Pojedyncza płyta o szerokości 0,6 m i długości 1,2 m dostępna jest w różnych wariantach grubości od 5 do 15 cm. Wartości 5; 7,5 oraz 10 cm to standardowe wymiary stosowane przy konstrukcjach tzw. suchej zabudowy. Natomiast opcje grubsze tj. 12 i 15 cm dedykowane są m.in. izolacjom hal, czy podłóg na legarach. Z takim zestawem wymiarowym odpowiednie dopasowanie do danej przestrzeni mamy zapewnione i montaż nie będzie skomplikowanym procesem.

Isover Aku-Płyta Akuplat Plus cena sklep

Aku Płyta Isover to sprawdzony sposób na izolację dźwiękową szczególnie przy stawianiu przegród budowlanych. Swoją skuteczność zawdzięcza doskonałym parametrom akustycznym. Mierzy się je według kryteriów klasowych od A do F. Współczynnik pochłaniania dźwięku αw mieści się w granicach 0,9-1,0, a więc jest to najlepsza klasa A. Mając taki produkt na wyposażeniu, zapewnimy sobie ciche wnętrze. Płyta z wełny mineralnej Akuplat Plus to także świetna osłona termiczna. Współczynnik przewodzenia ciepła lambda λD ma wartość 0,037 W/mK, czyli zatrzymuje sporo ciepła w izolowanych miejscach. Opór cieplny Rd dostosowany do grubości płyt wynosi od 1,35 do 4,05 m2/KW.

Wełna Isover Aku Płyta 037 to wata szklana, powstająca ze specjalnie przygotowanej mieszanki, która zawiera szklaną stłuczkę (pochodzącą najczęściej z recyklingu) oraz piasku kwarcowego. Składające się wyłącznie ze szklanych włókien płyty wełny mineralnej Isover Aku Płyta są niepalne i stanowią skuteczną barierę dla ognia (klasa rekcji na ogień A1). Będąc przy strukturze wełny mineralnej Aku Płyta, musimy wspomnieć o tym, że niezależnie od upływu czasu nie osiada. Jej płyty więc zachowują swoje pierwotne wymiary, idealnie dopasowując się do izolowanych przestrzeni.

Współczynnik przewodzenia ciepła wynosi λD = 0,037 W/mK. Służyć więc może jako efektywna wełna izolacyjna wykorzystywana w budownictwie – zarówno mieszkaniowym, jak i przemysłowym, czy usługowym. Dodatkowo welna mineralna Aku Płyta gwarantuje zdrowy mikroklimat wewnątrz pomieszczeń – to zasługa tego, że pozwala na swobodne odprowadzania pary wodnej.

Ale to, co w jej przypadku odgrywa największą rolę, to fantastyczne właściwości izolacji akustycznej. Wyrażone współczynnikiem pochłaniania dźwięku αW (dla płyt o grubości 50 – 74 mm = 0,90, dla płyt o grubości 75 – 180 mm = 1,00) pozwalają na uzyskanie doskonałych parametrów dla akustycznej izolacyjności przegród budowlanych. Wybierając więc mineralną wełnę szklaną Isover Aku Płyta 037 możesz być pewien, że zapewnisz sobie ciszę i spokój. Bo przecież w każdym domu właśnie o to chodzi, prawda?

Sklep online - Aku płyta Akuplat Isover

Aku-Płyta / Akuplat+ gdzie kupić?

Po płyty izolacyjne Aku Płyta / Akuplat Plus zapraszamy do naszej hurtowni internetowej izolacjeGT. Zajmujemy się dystrybucją produktów marki Isover, w tym także wspomnianych tu płyt z wełny mineralnej. Dlaczego warto wybrać właśnie nasz sklep online? Niepodważalnym argumentem jest przystępna cena. Minimalizujemy koszty, a przy tym zapewniamy fachową obsługę klienta. Dbamy także o bezpieczny transport zakupionych materiałów. Można zyskać najlepszej jakości towar, najtaniej, naprawdę szybko i wygodnie. Wystarczy wysłać e-mail lub po prostu do nas zadzwonić – tylko tyle. Wszystkie formalności zostają po naszej stronie. Jeszcze się wahasz? Dzwoń, pisz – zapraszamy. 

Wełna mineralna Isover Aku Płyta 037 Akuplat Plus to jedno z tych budowlanych rozwiązań, które poleca każdy fachowiec. Patrząc na wszystkie jej parametry i właściwości, nie ma się czemu dziwić. Taki materiał, jak płyty z włókien szklanych Isover Aku Płyta zapewniły sobie wygrzane miejsce na najwyższej jakościowej półce. No a cena wełny mineralnej? Na szczęście i  w tym przypadku możesz liczyć na jak największe oszczędności. Kupując w internetowej hurtowni izolacjeGT zyskujesz podwójnie. Masz najlepsze rozwiązania dobierane indywidualnie pod twoje wymagania oraz najkorzystniejsze oferty. Ale nie musisz wierzyć nam na słowo. Przekonaj się sam. Zapraszamy!

Płyta z wełny mineralnej Aku Płyta / Akuplat Plus – właściwości i zastosowanie

Płyta z wełny mineralnej Aku Płyta / Akuplat Plus to nie tylko niska lambda 0,037 W/mK, czy współczynnik pochłaniania fal dźwiękowych αw mieszczący się w A kasie. To znacznie więcej praktycznych właściwości, które przekładają się także na szerokie możliwości zastosowań.

Płyta akustyczna Akuplat Plus od Isover to materiał ognioodporny, który w siedmioklasowej klasyfikacji reakcji na ogień (A-F) uplasował się na najwyższej pozycji – klasie A1. Zatem to najbezpieczniejszy produkt minimalizujący ryzyko rozprzestrzeniania pożaru. To trwały i mocny budulec, który zagwarantuje Ci solidnie wykonane podstawy konstrukcyjne Twojego domu.

Płyty akustyczne z tej serii to znakomita bariera dźwiękochłonna wszelkich przegród budowlanych od lekkich ścianek działowych przez okładziny i obudowy ścienne, po sufity podwieszane. Dlatego, jeśli zależy nam na porządnym wyciszeniu obiektów budowlanych, Aku Płyta Isover będzie trafionym pomysłem. 

Isover Aku płyta plus 037 Akuplat+

Płyty z wełny mineralnej Akuplat Plus można wykorzystać także jako izolator akustyczno-termiczny przy ścianach murowanych warstwowych i tych o konstrukcji szkieletowej z drewna lub stali. Do tego dochodzą jeszcze ściany osłonowe hal (wypełnienie blach i kaset profilowanych) oraz podłogi na legarach. Czyli jak widać – spora uniwersalność przy wykorzystaniu.

Jako długoletni partner handlowy firmy Isover możemy z czystym sumieniem polecić ten wysokojakościowy produkt na bazie wełny mineralnej szklanej. Nasze zdanie opieramy na podstawie lat doświadczeń, a także opinii, które dostajemy od klientów. Nabywcy chętnie dzielą się z nami swoimi spostrzeżeniami również w tej kwestii. Dzięki temu na bieżąco mamy informacje na temat jakości oferowanego przez nas asortymentu. Dlatego kupując u nas, masz pewność, że dobrze wybrałeś. Jesteśmy niemal pewni, że wełna mineralna w postaci płyt izolacyjnych Aku Płyta / Akuplat Plus będzie spełniać także Twoje oczekiwania. Zatem zapraszamy do kontaktu.

Isover Aku Płyta / Akuplat+ dane techniczne, logistyka, wymiary, pakowanie

Poniżej prezentujemy dane techniczne dotyczące Aku Płyty. W tabeli znajdują się dane logistyczne, m.in ile m2 wełny w paczce, ile paczek na palecie itd.

  • Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,037 W/mK (norma EN 12667)
  • Współczynnik oporu dyfuzyjnego pary wodnej MU: 1 (norma EN 13162)
  • Deklarowany poziom oporności przepływu powietrza AFr: ≥5 kPa s/m3 (norma EN 29053)
  • Klasa reakcji na ogień: A1 (norma EN 13501-1)
  • Deklarowany współczynnik pochłaniania dźwięku αw dla grubości 50-74 mm: 0,90 (norma EN ISO 354)
  • Deklarowany współczynnik pochłaniania dźwięku αw dla grubości 75-180 mm: 1,00 (norma EN ISO 354)
  • Klasa tolerancji grubości: T2 (norma EN 823)

Dane logistyczne:

wymiarygrubośćopak.m2 / opak.m2 / palopak. / palRD [m2K/W]
1200/600 50 mm paczka 14,40 m2 288,00 m2 20 paczek 1,35
1200/600 75 mm paczka 8,64 m2 172,80 m2 20 paczek 2,00
1200/600 100 mm paczka 7,20 m2 144,00 m2 20 paczek 2,70
1200/600 120 mm paczka 5,76 m2 115,20 m2 20 paczek 3,20
1200/600 150 mm paczka 4,32 m2 86,40 m2 20 paczek 4,05