Producenci

 • Styropian, chemia budowlana, tynki i systemy dociepleń Arsanit

  Arsanit izolacje styropian chemia budowlana

  Arsanit to firma polska, której produkty od lat towarzyszą nam na budowach. To nie tylko doskonałej jakości izolacja, której trzonem jest biały i grafitowy styropian. To również chemia budowlana: tynki, farby, grunty, kleje do styropianu i płytek, siatka, a także gotowe systemy ociepleń. W przypadku zamówienia całych systemów ocieplenia (styropianu, zapraw klejowych, siatki, tynku)klient nie tylko otrzymuje wszystkie produkty od jednego producenta ale również zdobywa dodatkowe bonusy. Po pierwsze sporo niższą cenę, po drugie gwarancję! Warto sięgnąć po rozwiązania systemowe Arsanit.

 • Styropian Austrotherm - jeden z liderów w Europie

  Styropian Austrotherm

  Austrotherm produkuje styropian od 1993 roku. Mówimy o zakładzie polskim. W Austrii od 1953 roku. To naprawdę sporo, aby doprowadzić swój produkt do perfekcji. Nie dziwimy się, że nasi klienci szukając materiału do izolacji swoich domów jest sięgają po materiały z najwyższej półki - styropian Austrotherm, który uważany jest za jeden z najlepszych dostępnych na rynku. W naszym sklepie oferta Austrothermu - styropian biały, grafitowy, XPS, deski elewacyjne - ciągle się poszerza. A no i ceny mamy całkiem, całkiem. Za niewielkie pieniądze dowieziemy płyty styropianowe tej marki już od 20 m3. Powyżej 30m3 dostawa jest darmowa! Austrotherm jest też zdobywcą wielu nagród. Ne starczyłaby nam miejsca, żeby je wszystkie opisać, więc podajemy link: nagrody Austrotherm.

 • Austrotherm XPS

 • Tania i dobra wełna mineralna Climowool

  Climowool tania oraz dobra wełna mineralna

  Ciekawe i tanie ocieplenie poddasza i dachu skośnego? Mówmy bez ogródek. Climowool to tania wełna mineralna w rolkach. Popularne typy to DF35, KF32, DF33, DF1. Natomiast izolacja w płytach to seria zwana Climowool TW1-E. 

  Bestsellerowe grubości wełny mineralnej Climowool to 10, 15, 20 cm | 100, 150, 200 mm. Zastanawiasz się zapewne, czy wełna - określana terminem taniej - jest na tyle dobra, że możesz z powodzeniem zastosować ją do ocieplenia poddasza twojego domu? Climowool potwierdza, że tak. Zdecydowanie tak! Cel producenta jest jeden - wyprodukować maty izolacyjne o najlepszym na rynku materiałów budowlanych stosunku jakości do ceny.

 • Styropian Genderka - jeden z najlepszych materiałów izolacyjnych w Polsce

  Styropian Genderka

  Styropian Genderka uważany jest za jeden z najlepszych materiałów izolacyjnych dla Twojego domu w Polsce. Ponad 20 lat doświadczenia, 5 zakładów produkcyjnych, flota transportowa oraz milion metrów sześciennych styropianu wyprodukowanego rok rocznie. I ta liczba rośnie. Polska firma, która w swojej ofercie posiada styropian (zawłaszcza coraz popularniejszy styropian grafitowy), którym można ocieplić każdy element domu. Styropiany Genderka zgrupowane są w trzech głównych kategoriach: fundamenty, fasady i ściany oraz dachy i podłogi. Ciekawą propozycją może być np. styropian elewacyjny Genderka Styropian EPS 038 Fasada Max.

 • Wełna mineralna Isover - cieplejsza strona życia

  Arsanit izolacje styropian chemia budowlana

  Gdy myślimy o ciepłym domu, oczyma wyobraźni widzimy nasze poddasze czy elewację ocieplone żółtą wełną mineralną od Isovera. Już sam kolor wzbudza cieplejsze uczucia. Cóż... Isover to jedna z najlepszych marek zajmująca się produkcją izolacji. Ponad 80 lat tradycji. Światowa marka i produkt słynący z doskonałych parametrów technicznych. Ich Super Mata czy Super Mata Plus to wełna mineralna, która jest bardzo często wybierana przez inwestorów. zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów marki Isover.

 • Tani i solidny styropian Izoline (Izobau)

  Styropian grafitowy i biały Izoline dawniej Izobau

  Czy styropian, zarówna grafitowy jak i biały może być tani i ekonomiczny. Oczywiście! Udowadnia to Izoline, który w swojej ofercie przygotował materiały izolacyjne po bardzo przystępnych cenach. Z dumą prezentujemy styropian Izoline w naszym sklepie internetowym z materiałami do ocieplenia domu izolacjeGT.pl. Wśród płyt styropianowych tej marki znajdziesz zarówno tanią izolację fasady jak i dachu oraz podłogi. Produkty IZOLINE to kompromis i to całkiem przyzwoity pomiędzy jakością a ceną materiałów izolacyjnych. 

 • Rewelacyjny i rewelacyjnie tani styropian Styropmin

  Dobry styropian Styropmin

  Styropmin produkuje styropian od 1993 r. Firma skupia swoją uwagę na jakości będącej priorytetem. I te wysoką jakość osiąga dzięki wykwalifikowanym profesjonalistom oraz testuje wszystkie swoje produkty w laboratorium badawczego. Nie trzeba dodawać, że płyty styropianowe Styropmin to czołówka ociepleń w Polsce. Cieszy się niesłabnącym powodzeniem- zwłaszcza styropiany grafitowe tej marki. Polecamy do każdego rodzaju ocieplenia Twojego domu: fasady, podłogi,dachu, elewacji, piwnicy.

 • Styropian EPS Swisspor

  Swisspor logo

  Swiss - czyli Szwajcaria. Jest synonimem opanowania, klasy i perfekcjonizmu. To z niej pochodzą najlepsze sery i zegarki. Szwajcaria jest tez siedzibą i kolebką fabryki styropianów, które uważane są za jedne z najlepszych w tej części świata.  Swisspor to nie tylko doskonałej jakości styropian EPS i styropiany XPS. To również systemy termoizolacyjne, hydroizolacyjne oraz akcesoria dachowe, chemia budowlana, a ich najnowsza propozycją są płynne uszczelnienia polimerowe. Swisspor jak na klasycznego Europejczyka przystało trzyma fason, jakość i terminowość dostaw. My staramy się, aby ten wyjątkowy produkt zaoferować wam w bardzo niskiej cenie.

 • Rewelacyjny styropian XPS w jeszcze lepszej cenie - Synthos XPS

  Synthos XPS styropian

  Historia tej firmy sięga roku 1945. Synthos ma zatem ponad siedem dekad doświadczenia w produkcji styropianu! taka liczba zobowiązuje, a efektem ich pracy jest produkt niesamowicie wysokiej jakości i dodatkowo bardzo dobrej cenie! Rekomendacja, aby użyć styropian XPS od tej właśnie firmy jest niesamowita To po prostu oferta nie do odrzucenia. Prawdopodobnie w każdym domu w Polsce istnieje choć jeden produkt styropianowy, który pośrednio lub bezpośrednio miał styczność z grupą Synthos. W grupie pracuje ponad 3000 ludzi.

 • Styropian Termo Organika - słynny dalmatyńczyk

  Termo Organika styropian

  Styropian marki Termo Organika uznawany jest za jeden z najlepszych na polskim rynku budowlanym. Każdy kto ocieplał dom - zwłaszcza elewacje - spotkał się z charakterystycznym nakrapianym styropianem potocznie nazywanym dalmatyńczykiem. A kto jeszcze stoi przed wyborem materiału na ocieplenie swojego domu na pewno rzuci okiem na Termo Organikę.  Produkty tej firmy to nie tylko biały styropian nakrapiany. To również coraz popularniejszy styropian grafitowy. 

  Jedno jest pewne - zakup styropianu Termo Organika to pewność, że Twój dom będzie ciepły, a produkt zgodny ze specyfikacją. Renoma tej polskiej firmy zobowiązuje.

 • Wełna mineralna URSA

  Wełna mineralna Ursa logo

  Dom z poddaszem użytkowym. Najczęstszy widok na placach budów i osiedlach. Na dole salon, kuchnia i gościnny. Na górze sypialnie. Główna i dla dzieciaków. Pojawia się zatem kwestia bezpiecznej, ekonomicznej i trwałej izolacji poddasza użytkowego. I tu z pomocą przychodzi URSA - szklana wełna mineralna: GOLD 35, AMBER 33 czy top półka PLATINUM 32 oraz ultranowoczesna mata PUREONE 31.

  Wełna w rolka o grubościach 5 cm, 10 cm, 15 cm, 18 cm, 20 cm. Zapraszamy.

 • Ursa XPS

 • Przekierowanie na -> Marki

 • Yetico - doskonały styropian w przystępnej cenie!

  Yatico styropian

  Yetico jest polską marką plasująca się w czołówce branży ociepleniowej w naszym kraju. Ich styropian słynie z doskonałych parametrów technicznych, świetnych opinii wśród klientów, przystępnej ceny oraz niesamowicie dobrej korelacji pomiędzy ekonomią a jakością. bardzo popularne styropiany grafitowe Yetico zdobywają coraz szerszą rzeszę odbiorców. A my proponujemy Wam płyty styropianowe Yetico w super cenach i z darmowa dostawą już od 15m3!