Wełna mineralna Isover - cieplejsza strona życia

Arsanit izolacje styropian chemia budowlana

Gdy myślimy o ciepłym domu, oczyma wyobraźni widzimy nasze poddasze czy elewację ocieplone żółtą wełną mineralną od Isovera. Już sam kolor wzbudza cieplejsze uczucia. Cóż... Isover to jedna z najlepszych marek zajmująca się produkcją izolacji. Ponad 80 lat tradycji. Światowa marka i produkt słynący z doskonałych parametrów technicznych. Ich Super Mata czy Super Mata Plus to wełna mineralna, która jest bardzo często wybierana przez inwestorów. zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów marki Isover.

Isover to przede wszystkim wełna mineralna, choć jest częścią koncernu produkującego chyba wszystkie możliwe materiały budowlane. Cieszy się zasłużoną renomą. Ich produkty to najwyższa jakość, a w naszym sklepie - dzięki długoletniej współpracy naszych firm - również i dobra cena.

Cieszymy się, że do nas trafiłaś / trafiłeś i czytasz te słowa. Chcemy cię ciepło zachęcić do rzucenia okiem na maty i płyty z wełny mineralnej marki Isover. Ich zakup gwarantuje, że nie zawiedziesz się na izolacji. Isover to jeden z najlepszych możliwych wyborów. Bez względu na to, jaką cześć domu pragniesz ocieplić.

Do izolacji poddaszy i stropodachów oraz dachów skośnych mamy dla ciebie pełną paletę produktów Isovera, choćby Super-Mata czy niezwykle popularna Uni-Mata czy Profit-Mata. Z Isoverem ocieplisz też fasadę, podłogi, kominki, ściany działowe. Pełen asortyment przedstawiamy poniżej oferując również akcesoria tej marki.

Dostawy realizujemy już od palety. Pracujemy nad tym, aby przy najbardziej popularnych produktach uruchomić dostawy już od jednej rolki czy paczki wełny mineralnej. Zapraszamy do kontaktu.