Filtruj według

Grubość

Grubość

Lambda

Lambda

Zastosowanie styropian

Zastosowanie styropian

Twardość CS (EPS)

Twardość CS (EPS)

Twardy styropian biały i grafitowy Styropmin EPS 60-200 w super cenie!

Twardy styropian podłogowy, dachowy, parkingowy Styropmin

Twardy styropian biały i grafitowy Styropmin. Izolacja podłóg (pod ogrzewanie podłogowe), dachów, parkingów, garaży. EPS 60-200.

Podkategorie

Styropmin dachy i podłogi, czyli grupa styropianów przeznaczonych na izolację dachów i podłóg. Najważniejszą cechą styropianu podłogowego tej polskiej marki jest twardość. Płyty są odporne na naprężenia ściskające – EPS CS(10) 60-200 kPa, mają też bardzo dobry współczynnik przewodzenia ciepła lambda 040-031. W ofercie styropiany grafitowe i białe, a także innowacja twardy styropian na podłogi z membraną ochronną (Duoline Protect). Wymiary płyt 500 x 100 mm, grubości 2-20 cm. Krawędzie płaskie lub frezowane. Grubości płyt z frezem 5-20 cm. Zamów online wybrany styropian w przystępnej cenie, zapraszamy!

Styropmin styropian podłogowy – wymiary płyt, właściwości i rodzaje

Seria styropianów do izolacji podłóg i dachów najwyższej jakości, spełniająca współcześnie wyznaczane standardy budownictwa. Tak można określić styropian podłogowy polskiej firmy Styropmin. Płyty (z małymi wyjątkami) mają wymiary 500 x 1000 mm. Jeśli chodzi o grubości, to standardowo dla styropianów o płaskich krawędziach jest to 2-20 cm. Dostępne są również wersje frezowane o grubości od 5 do 20 cm.

W tej kategorii znajdziemy aż 11 produktów, a wśród nich styropiany grafitowe idealne do budownictwa pasywnego i energooszczędnego. Ten rodzaj wyróżnia się wyjątkowo niska lambdą 0,031. Jest to również twardy styropian odporny na naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym występujące w podłogach EPS CS(10) 80 i 100 kPa. W tej grupie znalazły się również ciekawe innowacje – bardzo ciepły i utwardzony styropian grafitowy z membraną linia Duoline Green Black o EPS CS(10) 100 kPa. 

Dalej mamy styropian biały i tu jest cała gama wyrobów o bardzo dobrych parametrach termicznych (lambda 0,040-0,033 W/mK) i wytrzymałościowych. Włączając w to bardzo twarde styropiany parkingowe o EPS 150 i 200 kPa oraz innowacyjny styropian z linii Duoline Protect EPS 200 kPa. Jednym słowem to imponująca i naprawdę mocna kolekcja i to od naszego rodzimego producenta.

Styropmin styropian na podłogę i dach – cena i zastosowania

Styropian na podłogę i dachy marki Styropmin kupisz w korzystnej cenie w naszym sklepie internetowym izolacjeGT. Dlaczego u nas jest taniej? Towar zamawiamy u producenta i stamtąd wysyłamy go prosto do Ciebie, nie potrzebujemy pośredników. Organizujemy też transport na terenie całej Polski, a przy zamówieniach powyżej 30 m3 (100 paczek) dostarczymy do Ciebie styropian całkowicie za darmo. 

Ile kosztuje specjalistyczny styropian pod wylewki od Styropmin? Za paczkę białych płyt styropianowych zapłacisz już około 70 zł. Ceny twardego styropianu parkingowego rozpoczynają się już od 130 zł za paczkę, a grafitowy pasywny styropian kupisz już w cenie poniżej 100 zł za paczkę! To się opłaca, dlatego skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

Styropian Styropmin na podłogi i dachy – zastosowania

 • podłogi na gruncie w budynkach mieszalnych i użyteczności publicznej przy małych / normalnych obciążeniach 
 • podłogi na gruncie przemysłowym przy normalnym obciążeniu
 • posadzki i podłogi przemysłowe
 • podłogi na sztywnych stropach 
 • izolacja podłóg w systemie ogrzewania podłogowego
 • dachy płaskie (układ stropodachów pełnych)
 • dachy płaskie z dowolną warstwą hydroizolacji 
 • dachy krokwiowe
 • stropodachy wentylowane i te o wiotkiej konstrukcji (blacha trapezowa)
 • balkony  i tarasy
 • warstwa izolująca przed przemarzaniem w konstrukcjach drogowych
 • w budownictwie drogowym i inżynieryjnym jako szalunki tracone, wypełnienia konstrukcyjne