Styropian Termo Organika - słynny dalmatyńczyk

Termo Organika styropian

Styropian marki Termo Organika uznawany jest za jeden z najlepszych na polskim rynku budowlanym. Każdy kto ocieplał dom - zwłaszcza elewacje - spotkał się z charakterystycznym nakrapianym styropianem potocznie nazywanym dalmatyńczykiem. A kto jeszcze stoi przed wyborem materiału na ocieplenie swojego domu na pewno rzuci okiem na Termo Organikę.  Produkty tej firmy to nie tylko biały styropian nakrapiany. To również coraz popularniejszy styropian grafitowy. 

Jedno jest pewne - zakup styropianu Termo Organika to pewność, że Twój dom będzie ciepły, a produkt zgodny ze specyfikacją. Renoma tej polskiej firmy zobowiązuje.

Termo Organika - lider izolacji styropianowych

Wg danych zaczerpniętych od producenta Termo Organika jest liderami i największym producentem wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce i jedną z największych firm w tym segmencie rynku w UE. Jej początki sięgają roku 199, a słynny styropian nakrapiany, potocznie zwany dalmatyńczykiem, jest opatentowany przez firmę. Poniżej kilka liczb dotyczących Termo Organiki.

  • 5 zakładów produkcyjnych + ponad 200 pracowników
  • 15.000.000 m2 ociepleń sprzedawanych rocznie (tak, tak milionów!)
  • 5 nowoczesnych laboratoriów zakładowych
  • 20 lat doświadczenia
  • setki nagród branżowych i konsumenckich - ich listę możesz zobaczyć tutaj

Styropian Termo Organika

Wśród produktów firmy znajdziesz ocieplenie na każdego rodzaju na dowolny element Twojego domu: fasadę, strop, piwnicę, podłogę, dach. Do dyspozycji pozostawiamy Tobie zarówno styropiany białe o współczynniku 038 do 044 np. Termo Organika Dalmatyńczyk Plus Fasada 042. Jeśli potrzebujesz styropianu grafitowego Termo organika ma go również w swojej ofercie, choćby Galaxy fasada 033. Nie może zabraknąć styropianów podłogowych. W Twoim domu z pewnością zastosowanie znajdzie Termo Organika Silver dach-podłoga 037 CS(10) 80.

Wybierając Termo Organikę jako dostawcę materiału na izolację Twojego domu masz gwarancję produktu najwyższej jakości. Wybierając nas jako Twojego kontrahenta - masz gwarancję możliwie najniższej ceny. Gdzie kupić styropian Termo Organika? W sklepie izolacjeGT.pl!