Rewelacyjny i rewelacyjnie tani styropian Styropmin

Dobry styropian Styropmin

Styropmin produkuje styropian od 1993 r. Firma skupia swoją uwagę na jakości będącej priorytetem. I te wysoką jakość osiąga dzięki wykwalifikowanym profesjonalistom oraz testuje wszystkie swoje produkty w laboratorium badawczego. Nie trzeba dodawać, że płyty styropianowe Styropmin to czołówka ociepleń w Polsce. Cieszy się niesłabnącym powodzeniem- zwłaszcza styropiany grafitowe tej marki. Polecamy do każdego rodzaju ocieplenia Twojego domu: fasady, podłogi,dachu, elewacji, piwnicy.

Zastosowanie i rodzaj styropianów Styropmin

Styropmin równa się nowoczesny materiał izolacyjny do wszelkich zastosowań.  W ofercie znajdziemy nie tylko styropiany standardowe, ale również styropiany grafitowe, dedykowane do ogrzewania podłogowego, ekstrudowane (XPS), akustyczne, ognioodporne, laminowane. Wśród niektórych styropianów Styropmin, których pełna lista znajduje się poniżej, występują produkty, które cieszą się szczególnym uznaniem wśród klientów. Ze styropianów fasadowych jest to m.in. Styropmin Fasada Pro 40 oraz grafitowy styropian Styropmin Passive Pro 31, natomiast wśród materiałów do izolacji podłóg popularność zdobyły m.in. Styropmin DP CS Pro EPS 80 037.

Nie ma znaczenia jaki rodzaj styropianu (biały czy grafitowy) potrzebujesz. To samo dotyczy elementu Twojego domu, który wymaga docieplenia. Elewacja, piwnica, fundament, dach, podłoga, parking. Wszytko to znajdziesz w ofercie Styropmin za pośrednictwem sklepu online izolacjeGT.pl. Dowolna grubość płyt styropianowych od 1 do 30 cm. Większość zakład może zaproponować w opcji z frezem (na zakładkę).  I dowieziemy za darmo od 30m3. Zapraszamy.