Styropian EPS Swisspor

Swisspor logo

Swiss - czyli Szwajcaria. Jest synonimem opanowania, klasy i perfekcjonizmu. To z niej pochodzą najlepsze sery i zegarki. Szwajcaria jest tez siedzibą i kolebką fabryki styropianów, które uważane są za jedne z najlepszych w tej części świata.  Swisspor to nie tylko doskonałej jakości styropian EPS i styropiany XPS. To również systemy termoizolacyjne, hydroizolacyjne oraz akcesoria dachowe, chemia budowlana, a ich najnowsza propozycją są płynne uszczelnienia polimerowe. Swisspor jak na klasycznego Europejczyka przystało trzyma fason, jakość i terminowość dostaw. My staramy się, aby ten wyjątkowy produkt zaoferować wam w bardzo niskiej cenie.

Styropian EPS Swisspor

Izolacja ściany, fasady, sufitu lub podłóg nie nastręczmy żadnego problemu, Wśród sporej ilości przedniego asortymentu chcielibyśmy zwarcic uwagę na choćby na biały styropianowe EPS MAX fasada 040 lub też propozycja dla wymagających styropian grafitowy Swisspor  LAMBDA PLUS fasada 032. Oba doskonałe w rewelacyjnych cenach. W przypadku izolacji podłogi ekonomicznym wyborem wydaje się być styropian EPS PLUS dach podłoga 040.  Jeśli potrzebujesz czegoś "cieplejszego" oto propozycja Swisspora - styropian grafitowy LAMBDA MAX dach podłoga 031.  

Proponujemy najlepsze z możliwych cen dostępnych na naszym rynku budowlanym. nasza firma jest dystrybutorem marki Swisspor i jej długoletnim partnerem. Sklep online izolacjeGT.pl to synonim najwyższej jakości produktów w maksymalnie niskich cenach, zgrupowane w sieć specjalistycznych sklepów pod wspólnym szyldem sklepyGT.

Dostawa styropianu Swisspor 0 zł - od 30 m3.